ÚČETNÍ / PERSONALISTKA S AJ

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

Vyznáte se ve finančním i mzdovém účetnictví? Baví Vás nábory nových zaměstnanců? Hledáte menší firmu, ve které se stanete nepostradatelnými? Zvládnete přečíst email v angličtině? Neváhejte a pošlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Hradci Králové, hledá posilu do svého týmu na pozici: ÚČETNÍ / PERSONALISTKA S AJ

Pracovní náplň

  • Zpracování veškerého účetnictví firmy
  • Spolupráce s finančními institucemi
  • Příprava podkladů pro vedení
  • Nábor zaměstnanců
  • Příprava smluv

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxi účetnictví a personalistice
  • Znalost práce na PC – MS Office, SAP je výhodou
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Roční prémie a finanční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny „Sick days“
  • Systém Cafeterie

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové