OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - NÁSTUP IHNED

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Advantage Constulting, s.r.o. je etablovaná česká společnost s velkým potenciálem růstu. Chceme tento potenciál využít a poskytovat tak naše špičkové služby dalším zákazníků. Pro rozšíření našeho týmu hledáme nového kolegu, který má obchod v krvi, miluje výzvy a chce být součástí silné značky

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zkušenosti na obchodní pozici min. 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • vynikající komunikační a obchodní dovednosti
  • orientaci na zákazníka, tah na branku
  • ŘP skupiny B

Co požadujeme?

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu
  • rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování obchodních nabídek, návrhy řešení pro jednotlivé zákazníky
  • účast na obchodních jednáních, prezentacích zákazníkovi a prezentace společnosti
  • spolupráce s ostatními členy společnosti, pravidelný reporting

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s 15ti letou tradicí na trhu
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • moderní kanceláře v centru města s dobrou kávou

  • místo výkonu práce: Brno - město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.