ACTIVE DIRECTORY 3rd level SPECIALIST

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete se účastnit globálních projektů? Máte zkušenosti na pozici spojenou s Active Directory? Rádi byste byli součástí mezinárodní společnosti? Nedělá Vám problém denní komunikace v anglickém jazyce? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! ACTIVE DIRECTORY 3rd level SPECIALIST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa Active Directory
  • Převzetí supportu za danou službu
  • Změna procesů v rámci AD
  • Zodpovědnost za implementaci
  • Upgrade služeb

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v IT oboru
  • Znalost systému Active Directory a DNS
  • Orientace v oblasti Windows serverů
  • Anglický jazyk vysoké úrovni – slovem i písmem
  • Zkušenosti s IT podporou

Co nabízíme?

  • Moderní kanceláře s možností parkování
  • Odpovídající fixní plat + motivující bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na připojištění (penzijní, životní)
  • Bohatý program kurzů a školení
  • Notebook / Mobil dle vlastního výběru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.