FIREMNÍ ASISTENTKA BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste organizačně schopná osoba se smyslem pro pořádek? Máte reprezentativní vystupování? Angličtinu máte alespoň na mírně pokročilé úrovni? Chcete se realizovat v oblasti administrativy? Pak hledáme právě Vás! Česká inovativní společnost zabývající se vývojem mobilních technologií hledá novou kolegyni na pracovní pozici FIREMNÍ ASISTENTKA BRNO (do 30000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování administrativní agendy
  • zajištění chodu kanceláře
  • vítání návštěv (vaření kávy)
  • evidence příchozí a odchozí pošty
  • nákup a objednávky kancelářských potřeb

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • multitasking
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office
  • schopného a spolehlivého člověka

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s výhledem na Špilberk
  • neomezená dovolená
  • pružná pracovní doba
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost práce z domova

    Místo výkonu práce: Brno