ACTIVE DIRECTORY JUNIOR SPECIALIST (25 – 35.000 KČ)

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti se správou Active Directory? Denní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Chcete být součástí úspěšné mezinárodní společnosti? V tom případě hledáme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa Active Directory
  • Práce s DNS
  • Technická podpora (troubleshooting)
  • Spolupráce s týmy IT architektů
  • Práce v rámci cloudového prostředí
  • Pravidelné reportování a vedení dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v IT oboru
  • Znalost systému DNS – výhodou
  • Orientace v oblasti Windows serverů
  • Znalost skriptování (Powershell) – výhodou
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni – slovem i písmem
  • Zkušenosti s troubleshootingem

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení s bohatým bonusem
  • 5 týdnů dovolené
  • Nové moderní kanceláře s možností parkování
  • Příspěvky na připojištění (penzijní, životní)
  • Široký program školení a kurzů
  • Notebook / Mobil dle vlastního výběru
  • Stabilní a perspektivní práce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu