MEDICÍNSKÝ REPREZETANT (kardio + pediatrie)

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

Bydlíte ve regionu Jižních Čech a baví vás obchod? Máte zkušenosti s prodejem generických léčiv nebo s FMCG? Hledáte práci pro stabilního lídra na trhu? Pokud ano, pošlete nás Váš životopis! Stabilní společnost s dobrým jménem hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: MEDICÍNSKÝ REPREZETANT (25-45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Propagace produktů v oblasti ve svěřeném regionu
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (kardio + pediatrie)
  • Organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
  • Monitorování trhu a konkurence
  • Zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ
  • Praxi s prodejem generických léčiv nebo z oblasti prodeje FMCG
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti, obchodní myšlení
  • Ochotu cestovat po svěřeném regionu (ŘP skupiny B)
  • Uživatelskou znalost PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilita

Co nabízíme?

  • Příjemné a přátelské prostředí nadnárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Automobil i pro soukromé využití
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, Cafeterie
  • Příspěvek na stravné
  • Zaškolení v oboru
  • Místo výkonu práce: Jižní Čechy