VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

Jste technicky vzdělaný/á a máte zkušenosti s vedením technického úseku ve výrobní společnosti? Zvládnete se domluvit anglicky a troufnete si i na jednání se zahraničními kolegy? Orientujete se v technické dokumentaci a ISO normě 9001? Pak jste člověk, kterého hledáme! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Pracovní náplň

  • vedení technického oddělení – konstrukce, nástrojárna
  • komunikace napříč celou společností
  • realizace nových projektů
  • kontrola výrobních procesů
  • příprava rozpočtu
  • zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor
  • schopnost domluvit se anglicky
  • praxi na podobné pozic
  • výborné technické a logické myšlení
  • zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • čisté a moderní pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Trutnov