PRACOVNÍK V ODDĚLENÍ KALIBRACE A MĚŘÍCÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

Láká Vás práce s měřícími systémy a umíte provádět kalibraci? Oceníte přesnou a zodpovědnou práci v laboratoři? Zveme Vás do našeho týmu! Můžete čekat zajímavou práci v dynamickém mezinárodním prostředí, kde se můžete stále rozvíjet a profesně růst. Na Váš životopis se budeme těšit! Společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledá šikovného spolupracovníka na pozici: PRACOVNÍK V ODDĚLENÍ KALIBRACE A MĚŘÍCÍCH SYSTÉMŮ (27 – 37 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění kalibrace a údržba technických přístrojů
  • Práce s měřícími systémy a analýza jejich výsledků
  • Zodpovědnost za řešení denních záležitostí v laboratoři a oddělení metrologie
  • Komunikace a řešení denní problematiky s ostatními odděleními – oddělení testování, výroba, kvalita
  • Využívání cizího jazyka

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praktické zkušenosti na podobných pozicích vítány
  • Znalost měřících systému
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Práci s MS Office, zkušenosti s programem SAP výhodou
  • Odolnost vůči stresu a myšlení technického směru

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném a mezinárodním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost kariérního postupu
  • Stabilní zaměstnání
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj