TECHNICKÝ PRACOVNÍK V OBLASTI KALIBRACE

Neaktivní nabídka

26000 - 34000 Kč

Chcete zodpovídat za metrologii a kalibraci? Pracujete rádi s vysokou přesností a uvítáte velmi zodpovědnou práci v laboratoři? Je to pro Vás velká výzva! Můžete čekat zajímavou práci v mezinárodní společnosti, kde se můžete stále rozvíjet a profesně růst. Na Váš životopis se budeme těšit! Společnost s dlouholetou tradicí na trhu, která se stále dynamicky rozvíjí hledá šikovného spolupracovníka na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK V OBLASTI KALIBRACE (26 – 34 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění kalibrace a údržba technických přístrojů
  • Práce s měřícími systémy a analýza jejich výsledků
  • Komunikace a řešení denní problematiky s ostatními odděleními – oddělení testování, výroba, kvalita
  • Zodpovědnost za řešení denních záležitostí v laboratoři a oddělení metrologie

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praktické zkušenosti na obdobné pozici nutností
  • Mírně až středně pokročilá úroveň AJ/NJ
  • Práci s MS Office
  • Znalost měřících systémů
  • Odolnost vůči stresu a myšlení technického směru

Co nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v mezinárodním a dynamickém prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní zázemí
  • Možnost profesně růst a dále se vzdělávat
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko