MAINTENANCE SUPERVISOR

Máte zkušenosti s vedením lidí a zkušenosti z oblasti údržby ve výrobní společnosti? Hovoříte anglicky a lákala by Vás práce na pozici MAINTENANCE SUPERVISOR na Vysočině? Výrobní společnosti hledá kolegu na pozici: MAINTENANCE SUPERVISOR

Pracovní náplň

  • vedení celého oddělení údržby ve společnosti
  • spolupráce na zajištění kontrol a oprav
  • zavádění a zlepšování v rámci TPM
  • vedení podřízených pracovníků
  • správa technické evidence a dokumentac

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici, automotive výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zájem o oblast údržby, TPM apod.
  • zkušenosti s vedením lidí, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • týden dovolené navíc, sick days
  • jazykové a další odborné kurzy
  • závodní stravování atd.

  • místo výkonu práce: Vysočina