CHEMIK PRO ANALYTICKOU LABORATOŘ

Neaktivní nabídka

21000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte chemické vzdělání a zkušenosti s prováděním analýz vzorků životního prostředí? Láká Vás práce s moderními přístroji ve špičkové laboratoři? Chcete pracovat v soukromém sektoru pro silného hráče na trhu? Potom už neotálejte a ozvěte se nám, dáme Vám příležitost! Akreditovaná analytická laboratoř hledá posily do svého týmu na pozici: CHEMIK PRO ANALYTICKOU LABORATOŘ (21-25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění chemických analýz různých typů vzorků
  • vyhodnocování a zaznamenávání výsledků analýz
  • zodpovědnost za údržbu laboratorních strojů a zařízení
  • aktivní účast na vývoji nových metod
  • spolupráce s nadřízeným a spolupracovníky

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru (ideálně analytická chemie)
  • zkušenosti s prováděním analýz vzorků životního prostředí
  • znalost laboratorního prostředí a analytických metod (AAS, ICP-OES)
  • angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • aktivní přístup a chuť pracovat na sobě

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • moderní zázemí a vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity a relax
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj