OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro MAZIVA Západní Čechy (až 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Jste zkušený obchodník s tahem na branku a rádi cestujete, než sedíte v kanceláři? Jste technicky založení a zajímala by Vás oblast maziv a olejů? Pak hledáme právě Vás!! Společnost zabývající se výrobou a prodejem maziv a olejů pro průmyslové využití hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro MAZIVA Západní Čechy (až 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej průmyslových maziv, olejů a kapalin ve svěřeném regionu (Plzeňský a Karlovarský kraj)
  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • vyjednávání obchodních podmínek a uzavírání smluv
  • příprava obchodních nabídek

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s prodejem maziv a olejů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat v rámci daného regionu
  • obchodní myšlení, tah na branku a proaktivnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • automobil i k soukromému využití
  • týden dovolené navíc
  • odborné školení
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Karlovarský a Plzeňský kraj