TECHNOLOG PROJEKTU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Vyznáte se v procesu automatizované výroby, máte alespoň středoškolské vzdělání a angličtinu středně pokročilé úrovni? Rád/a byste pracoval/a jako technolog projektu v automotive společnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Pracovní náplň

  • Účast na přípravě nových projektů ve fázi před uvolněním do sériové produkce
  • Nastavování procesů pro technologie svařování v ochranné atmosféře a bodové svařování
  • Vymýšlení nových prostupů pro procesy svařování kovových konstrukcí
  • Optimalizace již zavedené technologie do výroby (svařování v atmosféře, bodové svařování)
  • Podílení se na tvorbě svařovacích a bodovacích přípravků
  • Tvorba požadované projektové dokumentace
  • Analyzování vad a návrh opatření pro jejich okamžité a trvalé odstranění
  • Projednávání požadavků na stroje a přípravky v rámci zadávání a výroby
  • Spolupráce na popisu udržování svařovacích a kontrolních přípravků
  • Spolupráce na změnovém řízení
  • Zvládnutí a nastavení 5S
  • Provádění víceúrovňových auditů svěřených projektů

Co požadujeme?

  • Znalost procesu svařování v ochranné atmosféře
  • Základní znalost procesu bodového svařování
  • Minimálně střední školu technického zaměření
  • Zkušenost s projekty v automotive
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • ŘP skupiny B
  • Znalost práce na PC (MS Office, Visio, Project atd.)
  • Základní znalost některého z CAD systému (AUTOCad, VARICad, Catia atd.)
  • Zodpovědnost
  • Týmovou spolupráci
  • Rychlost v rozhodování a komunikaci

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí v automobilovém průmyslu
  • Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
  • Firemní benefity
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové kurzy AJ/NJ
  • Podporu odborníků a dlouholetých pracovníkům ve společnosti
  • Pracoviště v okrese Ústí nad Labem