INŽENÝR ŘÍZENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chtěli byste získat praxi v kvalitě? Jste pečlivý, samostatný a rozhodný? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Zašlete nám Váš životopis a získejte zkušenosti v mezinárodní společnosti na pozici INŽENÝR ŘÍZENÍ KVALITY!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu výroby
  • namátkové kontroly a specifické odebírání vzrorků
  • podpora výroby - konzultace změn, určení postupu v případě chyb
  • kontrola průběhu reklamací
  • úzká spolupráce s vedoucím kvality projektu a vedoucím kvality na směně

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • znalost MS Office
  • povědomí o programech MES, SAP, Lotus Notes - výhodou
  • logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání
  • denní užívání cizích jazyků
  • notebook a telefon k vlastní potřebě
  • propracovaný systém firemních benefitů
  • firemní stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Domažlicko