KONSTRUKTÉR – VEDOUCÍ TÝMU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Vystudoval jste vysokou školu strojírenského zaměření a máte bohaté zkušenost v oblasti CAD konstrukce? Bez problémů komunikujete anglickým, nebo německým jazykem? Orientujete se v oblasti pneumatických zařízení, jste vůdčí osobnost a chcete být stěžejní postavou v nových vývojových projektech? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR – VEDOUCÍ TÝMU.

Pracovní náplň

  • Vedení konstruktérského týmu
  • Práce na nových vývojových projektech
  • Tvorba příslušné dokumentace
  • Komunikace se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Praxi s vedením konstruktérského týmu
  • Velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Organizační schopnosti, flexibilitu a kreativitu

Co nabízíme?

  • Jazykové kurzy
  • Možnost služebního bytu – vhodné k relokaci
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín