MISTR (směnný provoz)

Neaktivní nabídka

25000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte strojírenské vzdělání a dobré organizační schopnosti? Chtěl byste vést tým lidí a zaškolovat nové kolegy? Vyznáte se v postupech výroby a plánování? Rádi zlepšujete procesy ve výrobě? Hledáte práci na pozici MISTR VÝROBY na Mělnicku? Pokud je Vaše odpověď na otázky ano, pošlete mi Váš životopis! Stabilní společnost s dobrým jménem hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • Plánování směn
  • Zlepšování procesů ve výrobě
  • Školení nových zaměstnanců
  • Řízení interních logistických procesů
  • Kontrola dodržování výrobních postupů
  • Zadáváním práce pracovníkům dle denního plánu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • Praxi na vedoucí pozici ve výrobě
  • Zkušenost s potravinářskou výrobou VÝHODOU
  • Dobré organizační schopnosti
  • Ochotu pracovat na2 směny (po-pá)

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj