NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve strojírenství nebo automotive a rádi byste své zkušenosti dále využili v moderní výrobní strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu? Nedělá Vám problémy komunikace v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná a rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • strategické plánování nákupu
  • výběrová řízení na dodavatelské firmy dle aktuálních projektů
  • vyjednávání smluvních podmínek
  • zodpovědnost za nastavení cen vedoucích ke snižování nákladů
  • nastavování procesů dodávek dílů od dodavatelských partnerů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • několikaletou praxi ve strategickém nákupu ve výrobní, strojírenské nebo automotive společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem) – komunikace se zahraničními dodavateli
  • dobrá znalost MS Office
  • vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé uplatnění na strategické pozici s možností dalšího rozvoje
  • kvartální i roční bonusy
  • jazykové vzdělávání
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování

  • pracoviště: Praha -východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.