MISTR VÝROBY VE STROJÍRENSTVÍ

od 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Pohybujete se ve strojírenské výrobě? Máte zkušenosti, které chcete předat dále? Hledáme člověka s praxí, který povede tým lidí v mezinárodní strojírenské firmě. MISTR VÝROBY VE STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola zajištění plnění výrobního plánu
  • Spoluúčast při sestavování ukazatelů týkající se výroby (produktivita, čas, kvalita)
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Zajištění efektivního užívání nástrojů, materiálu
  • Organizace pracovišť a směn
  • Zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti práce

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání strojírenského směru
  • Praxi ve vedením zaměstnanců ve výrobní společnosti
  • Týmovou spolupráci
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • Důchodové připojištění
  • Příspěvky na ozdravné pobyty
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu