VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ MATERIÁLOVÝCH TOKŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte víceletou praxi s materiálovým plánováním a zkušenosti s vedením lidí? Hovoříte na denní bázi anglickým jazykem? V tom případě jste tím správným člověkem pro nás! Mezinárodní výrobní společnost se silným postavením na trhu hledá vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ PLÁNOVÁNÍ MATERIÁLOVÝCH TOKŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu materiálových plánovačů
  • zpracování dat pro nákup
  • komunikace s dodavateli a řešení aktuálních problémů
  • zodpovědnost za zajištění materiálu v požadovaném množství a času
  • hledání nových cest zlepšení materiálového objednávání
  • sledování a zachování optimální hladiny materiálu
  • komunikace a spolupráce napříč společností
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • dobrou komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • praxi na obdobné pozici - ideálně s materiálovým plánováním a zkušenosti s vedením týmu jsou plus
  • dobré organizační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • možnost osobní a profesní realizace
  • zaměstnání v mezinárodní firmě
  • příspěvek na dopravu
  • plně hrazené stravování
  • cafeeterii
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost nástupu ihned - případně dle možností

  • lokalita: 20 min. od Plzně směr Rozvadov