SAP ABAP CONSULTANT (50 – 70.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti se SAP ABAP? Láká Vás pracovat na zajímavých projektech a být klíčovým členem týmu? Každodenní komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! SAP ABAP CONSULTANT (50 – 70.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba SAP systémů pomocí ABAP (moduly FICO, MM, SD)
  • Analýza a implementace nových požadavků
  • Vytváření rozhraní mezi systémy SAP
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Co požadujeme?

  • Zkušenost se SAP ABAP
  • Znalost SAP PI/PO a integračních technologií
  • Zkušenost s implementací SAP systémů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Systém Cafeterie a interní benefity
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Ostrava