SPECIALISTA PRO ROBOTIKU A AUTOMATIZACI

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s průmyslovými řídícími systémy a automatizace Vám není cizí? Hledáte stabilního zaměstnavatele a služební cesty pro Vás nejsou překážkou? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost s pevným zázemím hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA PRO ROBOTIKU A AUTOMATIZACI (35 – 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Uvedení systémů automatizace do provozu
  • Nastavení programů PLC
  • Programování automatizovaných procesů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Služební cesty po ČR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání, obor automatizace – výhodu
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny/němčiny
  • Znalost programu SIEMENS/KUKA/ABB/ROCKWELL/MITSUBISHI
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Samostatnost, ochotu cestovat a pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání, stravenky
  • Prostor pro uplatnění svých nápadů
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu: okolí Kladna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!