SPECIALISTA OBJEDNÁVEK BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osoba s dobrými organizačními schopnostmi? Ovládáte angličtinu a chcete se realizovat na obchodním oddělení? Umíte logicky uvažovat a jste samostatní? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Brněnská společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici SPECIALISTA OBJEDNÁVEK BRNO

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování objednávek
  • komunikace s prodejním a servisním oddělením
  • koordinace objednávek
  • vyhodnocování KPI pro danou oblast
  • řešení zmetků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici – podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka – podmínkou
  • znalost MS Office
  • jedince s logickým uvažováním

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí brněnské společnosti
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • podpora vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
    Místo výkonu práce: Brno