PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ

mzdové ohodnocení

Hodonín

Chcete se rozvíjet v PLC programování a rozvíjet své elektrotechnické znalosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Programování PLC systémů
  • Návrhy elektro schémat
  • Testování nových systémů
  • Analýza chyb ve výrobním procesu a jejich náprava
  • Technická podpora výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – elektro
    výhodou
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou
  • Praxe v oboru PLC programování výhodou
  • Anglický jazyk - alespoň základní znalost
  • Zodpovědný a samostatný přístup

Co nabízíme?

  • Možnost být součástí stabilní společnosti
  • Závodní stravování
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Sick day
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko