SPECIALISTA PRO IT (25.000 - 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká tě možnost pracovat v oddělení IT a být nápomocný koncovým uživatelům? Baví tě různorodá práce, kde můžeš rozvíjet a zdokonalovat svoje znalosti a dovednosti z oblasti informačních technologií? Pak hledáme právě tebe, takže neváhej a pošli nám svůj životopis! SPECIALISTA PRO IT (25.000 - 35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    - Instalace a podpora pro HW a SW
    - Poskytování podpory koncovým uživatelům
    - Řešení provozních problémů
    - Instalace a nastavení serverů
    - Instalace a nastavení sítí

Co požadujeme?

    - SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
    - Praxe v oboru IT min. 1 rok
    - Dobrá znalost sítí
    - Pokročilá znalost operačních systémů (především Windows)
    - Znalost Troubleshooting+
    - Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

    - Propracovaný systém vzdělávání
    - Motivující finanční ohodnocení
    - Pestrá práce v mladém a ambiciózním týmu
    - Možnost kariérního postupu
    - Základní systém benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.