MECHANIK ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte novou práci v oblasti mechanické údržby strojů? Rádi byste pracovali ve stabilní přátelské společnosti jižně od Brna? Pokud za sebou již máte nějakou praxi v oblasti údržby a vlastníte svářečský průkaz, pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na pozici MECHANIK ÚDRŽBY ještě dnes! Moderní společnost sídlící jižně od Brna hledá do svého týmu kolegu na pozici: MECHANIK ÚDRŽBY (25-32.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • provádění oprav strojů a zařízení
  • péče o mechanickou část stroje
  • zajištění totálně produktivní údržby (TPM)
  • dodržování pořádku, BOZP a PO
  • práce na 1 směnu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání
  • praxi v oblasti údržby
  • svářečský průkaz MIG, MAG
  • orientaci v technických výkresech
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a přátelské společnosti
  • dny dovolené navíc
  • další finanční odměny a bonusy
  • závodní stravování
  • servis oděvů, občerstvení na pracovišti

  • místo výkonu práce: jižně od Brna