SHIFT LEADER / AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s vedením pracovníků a orientujete se v oblasti automotive výroby? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v mezinárodní společnosti v Ostravě? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: SHIFT LEADER / AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • podílení se na organizování výroby
  • vedení týmu do 15 osob včetně jejich hodnocení
  • práce ve vícesměnném provozu
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace
  • účast při zlepšování procesů výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní automotive společnosti
  • středně pokročilou znalost AJ (emailová komunikace)
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • znalost balíčku MS Office (Word, Excel)

Co nabízíme?

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • měsíční a roční bonusy
  • telefon i pro soukromé účely
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.