LOGISTIKA A PLÁNOVÁNÍ I PRO ABSOLVENTY

Rádi plánujete a komunikujete? Vyjednáváte a organizujete? Pojem plánování a logistika Vám není cizí? Pojďte do toho! Bude na Vás čekat zajímavá náplň práce a nejen to! Příjemný kolektiv a možnost kariérového růstu. Na Váš životopis se budeme těšit! Rostoucí společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá šikovné pracovníky i juniorní nováčky, kteří se budou chtít naučit spoustu nových věcí a získat zkušenosti, na pozici: LOGISTIKA A PLÁNOVÁNÍ I PRO ABSOLVENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění plánování výroby a tvorba plánů (střednědobý a krátkodobý horizont)
  • Vyjednávání a komunikování s ostatními kolegy z oddělení (sklad, kvalita, výroba aj.)
  • Emailová komunikace v angličtině
  • Řešení zákaznických objednávek a zodpovědnost za dodržování termínů
  • Optimalizace zásob
  • Zpracování reportů a další administrativní úkony

Co požadujeme?

  • Vzdělání středoškolské či vysokoškolské – technika či ekonomika
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Pozitivní přístup a ochota učit se nové věci
  • Týmového hráče s analytickými schopnostmi

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu mladých lidí
  • Práci u přední světové společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Pružná pracovní doba a týden dovolené navíc
  • Mzdové bonusy a příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na jazykové vzdělání, stravu a vzdělávací aktivity

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.