ELEKTRIKÁŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte nové zaměstnání v Brně a rozumíte diagnostice a údržbě elektrozařízení? Máte zájem pracovat v úspěšné a dynamické společnosti a máte platnou vyhlášku 50 §6? Neváhejte tedy reagovat na pozici ELEKTRIKÁŘ . Mezinárodní a uznávaná společnost z odvětví strojírenství hledá kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ (25 – 35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a údržba automatických strojů
  • Opravy na úrovní elektro
  • Servis výrobních zařízení
  • Záznam provedených oprav a prohlídek
  • Evidence použitých náhradních dílů

Co požadujeme?

  • ÚSO/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v elektroúdržbě min. 2 roky
  • Zkušenost s údržbou strojů
  • Vyhlášku 50 min. §6
  • Znalost automatizace výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a moderní společnosti
  • Dny dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příplatky na pojištění, za životní události
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj