ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBA STROJŮ (od 32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 32000 Kč

Baví vás opravy výrobních strojů a jejich montáž? Máte platnou vyhlášku 50 alespoň §6 a práce dle výkresové dokumentace a schémat pro Vás není problém? Pak neváhejte a reagujte na pozici. Automotive společnost se sídlem na Pardubicku hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBA STROJŮ (od 32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Opravy výrobních strojů a jejich údržba
  • Práce dle technické dokumentace
  • Montáž elektrických částí strojů
  • Zajištění bezproblémového chodu výroby
  • Dodržování zásad bezpečnosti

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi alespoň 1 rok ideálně v údržbě
  • Platnou vyhlášku 50 § 6
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Zkušenost s údržbou výrobních strojů - výhodou

Co nabízíme?

  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Bonusy a prémie
  • Nástupní bonus
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí