INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte zkušenost v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Dokážete se domluvit v angličtině? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí stabilní a ve světě uznávané společnosti! Právě obsazujeme pozici INŽENÝR KVALITY.

Pracovní náplň

  • řízení a zajištění kvality
  • zpracování reklamací
  • vytváření návodek a spravování směrnic
  • namátkové kontroly ve výrobě
  • školení zaměstnanců
  • užívání metod pro indentifikování místa možného vzniku vad
  • komunikace s ostatními odděleními napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici podmínkou
  • pokročilou znalost MS OFFICE a znalost MES, SAP, Lotus Notes
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • denní užívání cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání
  • notebook a telefon k vlastní potřebě
  • propracovaný systém firemních benefitů

  • místo výkonu práce: Domažlicko