PLÁNOVAČ/LOGISTIK PRO LÍDRA

Neaktivní nabídka

27000 - 34000 Kč

Chcete se zabývat plánováním výroby pro světového lídra a zároveň rádi komunikujete s ostatními odděleními ve firmě? Pojďte do toho! Čekat Vás bude zajímavá náplň práce a nejen to! Příjemný kolektiv a možnost kariérového růstu. Na Váš životopis se budeme těšit! Rostoucí společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá šikovného a zodpovědného spolupracovníka do svých řad, na pozici: PLÁNOVAČ/LOGISTIK PRO LÍDRA (27-34 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a materiálu ve střednědobém horizontu
  • Tvorba denních plánů výroby
  • Vyjednávání a komunikování s ostatními kolegy z oddělení (sklad, kvalita, výroba aj.)
  • Řešení zákaznických objednávek
  • Optimalizace zásob
  • Odpovědnost za termíny u objednávek
  • Denní reporting a emailová komunikace v angličtině

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického či ekonomického směru
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Organizační schopnosti a dovednosti řešit nastalé problémy
  • Chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup
  • Týmového hráče

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na významné části firemních procesů
  • Pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Mzdové bonusy
  • Pružná pracovní doba a týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Bonus v podobě příspěvku na jazykové vzdělání, stravu a vzdělávací aktivity

  • Místo výkonu práce: Jižní část Jihomoravského kraje