SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Pohybujete se v oblasti kontroly kvality a chcete se v ní i nadále rozvíjet? Domluvíte se anglicky? Jestli ano, těšíme na Vaše životopisy! Obsazujeme pozici SPECIALISTA KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • namátkově kontrolovat výrobky před exportem
  • zajišťovat interní proces oprav
  • vyhodnocovat výrobky vrácené reklamací
  • provádět vnitřní audity (stav montážních zařízení, dodržování technologické kázně)
  • dohled nad kalibrací nářadí
  • zpracovat technickou dokumentaci a archivovat výkresovou dokumentaci
  • podílení se na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi ve výrobní společnosti
  • orientaci v nástrojích kvality a normách
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • příspěvek na dojíždění
  • jídlo zdarma
  • 25 dní dovolené
  • anglický kurz zdarma
  • být součástí nových projektů

  • místo výkonu práce: Tachovsko (cca 20 minut od Plzně)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.