PLC SPECIALISTA - PRAHA

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou školu technického zaměření a máte zkušenosti s PLC? Není Vám cizí projektová dokumentace a řídící systémy a rád byste se dále vzdělával ve svých zkušenostech? Zašlete nám Vás životopis! Významný evropský dodavatel v řešení průmyslové automatizace hledá novou posilu týmu na pozici: PLC SPECIALISTA - PRAHA (33-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování PLC
  • Oživování a uvádění řídících systémů do provozu
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Tvorba projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s PLC programováním
  • Anglický/německý jazyk k porozumnění technické dokumentaci
  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Mobilní telefon a notebook
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.