DISPONENT LOGISTIKY S AJ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Jste organizační a komunikativní typ? Pojďte tyto své dovednosti rozvíjet do zajímavého prostředí automotive společnosti! DISPEČER SKLADOVÁNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky i v anglickém jazyce
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Časová organizace přeprav komponent pro výrobu
  • Kontrola termínů dodání
  • Zajišťování optimalizace přeprav
  • Práce v interním systému společnosti

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxi z oblasti logistiky výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré organizační schopnosti, pečlivost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Jazykové vzdělávání
  • 13 mzda
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj