ZÁMEČNÍK - PRAHA

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste manuálně zručný člověk s nadšením pro strojírenství? Máte zkušenosti z výroby a chcete se stále učit novým věcem? Zašlete nám Váš životopis! Hledáme právě Vás! Významný evropský dodavatel v řešení průmyslové automatizace hledá novou posilu týmu na pozici: ZÁMEČNÍK - PRAHA (30-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletace zařízení včetně pneumatiky
  • Údržba strojů ve výrobě, ale i u zákazníků
  • Spolupráce v týmu servisních techniků
  • Orientace v normách a předpisech
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického/elektro zaměření
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Znalost automatizace, pneumatiky, senzoriky - výhodou
  • Řidičský průkaz Sk. B
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!