SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Orientujete se v oblasti lean managementu a optimalizaci výrobních procesů? Bez problémů komunikujete v německém nebo anglickém jazyce? Chcete mít zodpovědnost za implementování nových lean metod? Jste komunikativní osobnost se silnými technickými znalostmi? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových lean metod
  • Školení zaměstnanců
  • Optimalizace systémů a výrobních procesů
  • Komunikace v cizím jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti lean managementu
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Komunikativnost a velmi dobré technické znalosti

Co nabízíme?

  • Práci v moderním prostředí
  • Měsíční prémie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.