TECHNIK KANCELÁŘSKÝCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Cestování je pro Vás to pravé? Jste komunikativní a rád se setkáváte s novými lidmi? Máte zkušenosti s elektrem či servisem? Pak jste VY tím, koho hledáme! Stabilní společnost s dlouholetou tradicí, která je specialistou přes kancelářskou techniku, hledá nového kolegu na pozici: TECHNIK KANCELÁŘSKÝCH STROJŮ (28-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pozáruční servis kancelářských a polygrafických strojů
  • Cesty k zákazníkům v Praze a Středočeském kraji
  • Oprava elektronických a mechanických závad na strojích
  • Komunikace se zákazníky firmy
  • Běžná administrativa v MS Office

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU s maturitou v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Zkušenost s elektro servisem
  • Orientaci v elektrotechnických schématech
  • Komunikativnost, flexibilitu, zručnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Mobilní telefon
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Možnost firemních jazykových lekcí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Rozmanitou nestereotypní práci
  • Zázemí stabilní a dynamické společnosti
  • Přátelský kolektiv s týmovým duchem
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj