SERVISNÍ TECHNIK S ELEKTREM

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Baví Vás cestovat a nemáte rád stereotyp? Jste komunikativní a máte zkušenost s elektrotechnikou? Pak hledáme právě VÁS! Společnost, která je specialistou přes kancelářskou techniku hledá nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S ELEKTREM (25-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení pozáručních oprav u zákazníků
  • Oprava elektronických i mechanických částí kancelářských a polygrafických přístrojů
  • Výjezdy k zákazníkům v Praze a Středočeském kraji
  • Komunikace se zákazníky
  • Plnění základní administrativy v MS Office

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU s maturitou v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Zkušenost se servisní činností
  • Schopnost orientace v elektro schématech
  • komunikativnost, zručnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Mobilní telefon a služební automobil i k soukromým účelům
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost jazykového vzdělávání v rámci firmy
  • Zázemí dynamické a stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv s týmovým duchem
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj