ANALYTIK TISKOVÉ INFRASTRUKTURY (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s řešením IT problémů? Máte znalosti týkajících se zařízení pro tisk? Pokud dokážete řídit project a nést za něj zodpovědnost, prosím pošlete nám svůj životopis a přijďte s námi pracovat a růst. Jsme mezinárodní firma v Brně působící v IT oblasti. Každého zaměstnance vnímáme jako individuální osobnost. Zaměřujeme se především na jeho neustálý rozvoj a kariérní postup jak v České Republice, tak i v nejrůznějších zemích světa. Hledáme kandidáta, který má zkušenosti IT oblasti a je připraven pojmout spoustu nových informací a dovedností.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení IT infrastruktury tiskových zařízení.
  • Analýza situace a vyhodnocení potřebných změn.
  • Vytvoření obchodního konceptu potřebných a nepotřebných funkcí k uspokojení požadavků.
  • Příprava konceptů (návrhů, technických specifikací, testů a přijetí, operačního řízení, přesunů).
  • Příprava a nastavení správy dalších systémů jako je monitorování a zálohování.
  • Udržování a získávání nových znalostí ohledně tiskového průmyslu a tiskových technologií.

Co požadujeme?

  • Minimálně dva roky v IT oblasti a z toho minimálně jeden rok zkušeností s tiskárnami.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Znalost Tiskových technologií součastnosti.
  • Zkušenosti s identifikací a implementací technologických řešení.
  • Silné analytické schopnosti.
  • Silné presentační a dokumentační dovednosti.
  • Ochota cestovat.

Co nabízíme?

  • Nadprůměrný plat s bonusovým systémem.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost profesního růstu.
  • Rozsáhlé možnosti vzdělávání, certifikátů.
  • Jazykové kurzy.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.