VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Láká Vás práce v oblasti vývoje produktů v automobilovém průmyslu? Znáte dobře výrobní procesy, technologie a práci s kovovým materiálem? Hledáte perspektivní pozici, ve které využijete angličtinu a budete mít možnost cestovat k zajímavým zákazníkům? Potom pozice VÝVOJOVÝ INŽENÝR nedaleko Brna čeká právě na Vás! Stabilní společnost působící v automotive hledá nového člena týmu na pozici: VÝVOJOVÝ INŽENÝR (40-60.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podílení se na vývoji nových produktů
  • změnová řízení u stávajících výrobků
  • specifikace designu, volba materiálu
  • tvorba kusovníků, výkresů, testování produktu
  • občasné služební cesty k zákazníkům

Co požadujeme?

  • technické VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti vývoje v automotive či strojírenství
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost technologií a materiálů (kovy)
  • analytickou a technicky orientovanou osobnost

Co nabízíme?

  • zajímavou prací v dynamické mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • možnost cestování do zahraničí
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvky na volný čas, další finanční bonusy
  • závodní stravování, jazykové vzdělávání

  • místo výkonu práce: nedaleko Brna