KONSTRUKTÉR SE ZKUŠENOSTMI

39000 - 56000 Kč

Jste technicky vzdělaný s profesním backgroundem v oblasti konstrukce a hledáte novou práci? Chcete participovat na projektech nových výrobků, tvořit výkresovou dokumentaci a konstruovat ve 3D? Potom neváhejte a pošlete mi Váš životopis na pozici KONSTRUKTÉR SE ZKUŠENOSTMI jižně od Brna ještě dnes! Mezinárodní společnost působící v automotive oblasti hledá do svého týmu posilu na pozici: KONSTRUKTÉR SE ZKUŠENOSTMI (39-56.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • participace na projektech nových výrobků
  • tvorba výkresové dokumentace
  • zajištění výroby, zpracování poptávek
  • komunikace se zahraničím a napříč společností
  • podílení se na zavádění nových výrob

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxi v oblasti konstrukce
  • zkušenosti s prací v 3D konstrukčním programu
  • znalost výkresové dokumentace
  • znalost angličtiny vítána

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • závodního stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • poukázky na volnočasové aktivity
  • další finanční bonusy

  • místo výkonu práce: jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.