JAVASCRIPT VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete stát při vývoji inovativního produktu? Chcete dělat práci, která má smysl? Baví Vás aktivně využívat anglický jazyk? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Podílení se na vývoji frontendu v jazyce Javascript
  • Vývoj v rámci agilního prostředí
  • Vzdělávání se v nových technologiích
  • Tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem v jazyce Javascript
  • Znalost HTML a CSS
  • Zkušenost s frameworkem AngularJS výhodou
  • Spolupráce v rámci týmu
  • Plynulou angličtinu

Co nabízíme?

  • Další vzdělávání – workshopy, konference, kurzy
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Team buildingové akce
  • Příjemné pracovní prostředí – relax room, game room
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.