PODPORA PRODEJE – AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti z oblasti prodeje hardware a software? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Vítáte možnost zahraničních pracovních cest? Chcete rozvíjet obchodní vztahy s klienty společnosti a podporovat prodejní tým? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti automatizace v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PODPORA PRODEJE.

Pracovní náplň

  • Rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
  • Podpora a trénování prodejních týmů
  • Vypracovávání prodejních plánů a stanovování cílů
  • Vytváření efektivních prezentací
  • Zvyšování podílu na trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obchodní pozici v oblasti HW/SW
  • Orientaci v oblasti automatizace
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – denní využití
  • Orientaci na výsledek a výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní společnosti
  • Volnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonusy
  • Notebook a telefon pro soukromé využívání

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.