VÝROBNÍ INŽENÝR – I PRO ABSOLVENTY!!

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Máte vzdělání technického směru, domluvíte se německy nebo anglicky a chcete svoji profesní kariéru zahájit a budovat v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování jednotlivých projektů do systému (kmenová data, kusovníky, pracovní postupy)
  • součinnost při zajišťování měření dílů pro zástavbové zkoušky (poptávka, vystavení objednávky, termínování)
  • vystavení karet pro potřebu vzorkování
  • objednání potřebných pomocných a montážních šablon
  • péče o kmenová data a aktualizace kusovníků a pracovních postupů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • středně pokročilou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • ochotu učit se
  • technické myšlení
  • praxe výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • odměny za pravidelnou docházku a pracovní výročí
  • dodatkovou dovolenou dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování a dojíždění
  • pracoviště Rokycansko