COMMODITY BUYER (AUTOMOTIVE)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Jste kovaný/á v nákupu, baví Vás vyjednávání s dodavateli, domluvíte se anglicky a chcete svoji profesní kariéru rozvíjet v automotive oblasti? Pokud jste odpověděl/a ANO, tak hledáme právě VÁS, pak neváhejte a reagujte!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za výběr tuzemských dodavatelů
  • kooperace v rámci výběru dodavatelů v rámci koncernu více závodů
  • řešení požadavků dodavatelů
  • sledování vývoje trhu
  • ověřování dostupnosti a poptávky materiálu
  • zpracování a sledování objednávek
  • kontrola dodržování uzavřených smluv a externích dodávek
  • zodpovědnost za schvalování faktur

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ
  • praxi v nákupu, v oblasti automotive výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • výborné komunikační dovednosti a strategické myšlení

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení včetně bonusů a prémií
  • obědy zdarma
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • jazykový kurz
  • příspěvek na dojíždění
  • pracoviště na Tachovsku (cca 15 minut od Plzně)