FINANČNÍ ÚČETNÍ SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Chcete se uplatnit na pozici Finanční účetní v zahraniční výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Tak hledáme právě Vás! Výrobní společnost zaměřená na strojírenství hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ SENIOR

Pracovní náplň

  • Účtování přijatých, vydaných faktur, bankovních výpisů a pokladny
  • Účtování hmotného majetku včetně odpisů
  • Vytváření rezerv, dohadných položek
  • Tvorba daňových přiznání, statistických výkazů
  • Účetní závěrky a reporty pro vedení společnosti
  • Delegování menšího týmu
  • Komunikace s finančními úřady

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oblasti podvojného účetnictví
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s programem SAP
  • Spolehlivost, přesnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Pracovní uplatnění ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • Stravenky
  • Vzdělávání a jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Přerovsko