OPRAVÁŘ CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Dáváte přednost práci v jednosměnném provozu? Jste technický typ a rádi něco opravujete? Pojďte opravovat CNC stroje do stabilní společnosti působící ve strojírenském průmyslu v okrese Hradec Králové, která v současné době hledá člověka na pozici OPRAVÁŘ CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • opravy a údržba CNC strojů
  • čtení technických výkresů a dokumentace
  • práce v terénu – výjezdy k zákazníkům
  • odstraňování závad

Co požadujeme?

  • technické vzdělání, nejlépe v oboru opravář, mechanik
  • zkušenosti s opravami tvářecích strojů
  • znalost opravárenských postupů
  • ŘP sk. B podmínkou
  • základní znalost na PC
  • pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • jednosměnný provoz
  • hrazení cestovních nákladů
  • příspěvek na stravu
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.