TEAM LEADER V OBLASTI VÝVOJE

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

Znáte vlastnosti materiálů a rozumíte designu? Máte zkušenosti z oblasti vývoje ve výrobní společnosti a vedl jste svůj tým? Rádi byste si našli zajímavou a různorodou práci, ve které budete mít možnost cestovat a neztratíte kontakt s angličtinou? Pak hledáme právě Vás na pozici TEAM LEADER V OBLASTI VÝVOJE v jižní části Jihomoravského kraje! Nadnárodní společnost působící v automotive hledá do svého týmu novou posilu na pozici: TEAM LEADER V OBLASTI VÝVOJE (65-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zaštiťování vývojových projektů v oblasti automotive
  • vedení týmu laboratoře a produktových inženýrů
  • komunikace s vývojem, výrobou, zákazníky
  • občasné výjezdy na služební cesty
  • reportování do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (materiály, technika)
  • anglický jazyk na středně pokročilé až pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost materiálů – kovů
  • dobré komunikační dovednosti a vystupování

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v automotive společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • pružnou pracovní dobu, bonusy za docházku
  • další odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvky na sport a volný čas

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jih)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.