SPECIALISTA PROJEKTU – SIX SIGMA

Neaktivní nabídka

25000 - 42000 Kč

Jste absolventem střední či vysoké školy, technického zaměření? Zvládnete se domluvit anglicky a to jak ústně tak písemně? Orientujete se v problematice Six Sigma? Pokud ano, máme pro Vás velice zajímavou pracovní nabídku do mezinárodní společnosti, na pozici: SPECIALISTA PROJEKTU – SIX SIGMA

Pracovní náplň

  • spolupráce na projektech
  • zaškolení členů týmu základními principy Six Sigma
  • reporting
  • tvorba projektových plánů

Co požadujeme?

  • min. dokončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s principy trvalého zlepšování
  • schopnost domluvit se anglicky
  • praxi z výrobní společnosti
  • flexibilitu, komunikativnost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + roční bonusy
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost nástupu do října
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.