OPERÁTOR CNC PRO SVĚTOVOU ZAKÁZKOVOU VÝROBU

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Byli byste rádi součástí výroby unikátních produktů pro významný světový průmysl? Těšilo by Vás pracovat na výrobcích s přesným obráběním a se speciálními materiály, které jsou používány jen velmi ojediněle? Je to výzva, že ANO? Klademe důraz na technicky zdatné jedince, kteří jsou zkušení a zruční. Na Váš životopis se budeme těšit! Dynamická společnost světového rázu, která se zabývá zakázkovou výrobou velkých zařízení pro průmyslové podniky, rozšiřuje svoji působnost a hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: OPERÁTOR CNC PRO SVĚTOVOU ZAKÁZKOVOU VÝROBU (30-45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluhování a seřizování CNC strojů (soustruhů, frézek, atd.)
  • Stanovování vhodných technických postupů
  • Práce potřebné pro obrábění materiálu, stanovování vhodných parametrů
  • Orientace a schopnost pracovat dle výkresových dokumentací
  • Tvorba zakázkových, kusových výrobků
  • Práce ve směnném provozu

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání či potřebnou rekvalifikaci
  • Praxi na podobných pozicích
  • Zkušenosti s programováním CNC strojů - výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost a pečlivost při práci
  • Nadšení a aktivní přístup k výrobě unikátních výrobků
  • Ochota pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Možnost vytvářet ojedinělé produkty pro světový trh
  • Zkusit si práci se speciálními materiály, které nejsou standardně používány
  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování
  • Zajištění čistého pracovního oděvu, práci v moderním prostředí
  • Stabilní zázemí firmy s potenciálním růstem do budoucna
  • Možnost zajištění ubytování

  • Místo výkonu práce: Brno